ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

دعاى آزاد شدن از بند و زندان

بسم الله الرحمن الرحیممورچه اى در ایام قحطى دست به دعا برداشته بودحضرت سلیمان (على نبینا و آله و علیه السلام) که با یارانش براى دعاى باران به صحرا مىرفتند صدایش را شنیدبه یارانش گفت برگردید که به دعاى غیر شما خدا به شما رحم کرد...
چهارم: دعاى آزاد شدن از بند و زندان
سیّد ابن طاووس در «مهج الدعوات» فرموده: روایت شده که شخصى در شهر شام زمانى طولانى در زندان بود تا اینکه حضرت زهرا علیها السلام را در خواب دید که به او فرمود: این دعا را بخوان، و او با تعلیم حضرت زهرا علیها السلام دعا را خواند و از زندان آزاد شد و به خانه خود بازگشت، آن دعا این است:
اللّهُمَّ بِحَقِّ الْعَرْشِ وَ منْ عَلاهُ، وَ بِحَقِّ الْوَحْىِ وَ مَنْ اَوْحاهُ، وَ بِحَقِّ النَّبِىِّ وَ مَنْ نَبَّأَهُ، وَ
چهارم: دعاى آزاد شدن از بند و زندان
سیّد ابن طاووس در «مهج الدعوات» فرموده: روایت شده که شخصى در شهر شام زمانى طولانى در زندان بود تا اینکه حضرت زهرا علیها السلام را در خواب دید که به او فرمود: این دعا را بخوان، و او با تعلیم حضرت زهرا علیها السلام دعا را خواند و از زندان آزاد شد و به خانه خود بازگشت، آن دعا این است:
اللّهُمَّ بِحَقِّ الْعَرْشِ وَ منْ عَلاهُ، وَ بِحَقِّ الْوَحْىِ وَ مَنْ اَوْحاهُ، وَ بِحَقِّ النَّبِىِّ وَ مَنْ نَبَّأَهُ، وَ
با سلام
دوست دارید در زندگی چه چیزهایی رو تجربه کنید؟ میتونید در نظرات یا در وبتون بنویسید.
من ...
1. زندان انفرادی رو تجربه کنم. (اسم زندان: زندان الکاتراز که تو دریاس یا اقیانوس)
2. نبرد با خرس در جنگل یا قطب
3. شکار نهنگ با نیزه در اقیانوس
4. سورتمه سواری و داشتن چند گرگ+ یه گرگ پیر
5. گلادیاتور بشم.
6. کارگری
# تا الان فقط مورد 6 رو موفق شدم.
یاعلی
دراین جامعه ای که زندان ها پراست از متهمین و مجرمین هزاران پرونده مختلف عده ای هستند که زندان را زندگی برای خود قرار داده اند چراکه درخارج از زندان هیچ سرپناه و زندگی ندارند و همه چیزشان را ازدست داده اند و دیگر هیچ کار و سرمایه و زن و فرزندی برایشان نمانده است که درخارج به او دل ببندند و حتی شغلی هم ندارند و جایی هم به آنها شغلی نمیدهند چون اورا یک مجرم و متهم میدانند و وقتی این فرد مدت حبس خود را درزندان میگزراند و بعد از مدتی آزاد میشود وقتی
درجامعه امروزی درهر استانی که سر بزنیم یک زندان وجود دارد و متاسفانه تعداد زیادی از مجرمین و متهمان در آن به سرمیبرند و هرکدام براساس علت نابهنجار به دام افتاده اند و دارند چوب اشتباهات خود را میخورند که براساس حکم و شرع اسلامیست.
اما چیزی که اینجا و در این موضوع خیلی به چشم میخورد این است که اشخاصی پشت میزهای زندان نشسته اند و مسولیت پذیرفته اند که متاسفانه هیچ دلسوزی برای برخی از مجرمین و متهمین نمیکنند و صرف اینکه آنهارا در زندان نگه دار
امنترین مکان برای مخفی شدن مجرمین زندان است؛ پس اگر دیدید یک مجرم حرفه ای با یک جرم ساده به زندان افتاد باید یک علامت سوال در ذهن بوجود آید که شاید یک جرم بسیار سنگین انجام داده و مأمورین در بیرون از زندان دنبال او میگردند.
تایید شدن اثر انگشت در ذیل کاغذ دلیل بر تایید آن سند نیست؛ چون در حالت خواب، بیهوشی و ... میتوان به راحتی از دیگران اثر انگشت گرفت.
والسلام
طفا اگر حال روضه ندارید از خوندن این غزل صرف نظر کنید ...
مانده عبایی کنج زندان از تن تو
یوسف! چرا خونین شده پیراهن تو؟
از استخوانهای شکسته خوب پیداست
«میراث دار خون زهرا» بودن تو
این تازیانه با زبان بی زبانی
دارد خجالت از صبوری کردن تو
در چاه غم هستی اسیر، اما اسیر است
زندان و زندان بان آن بر دامن تو
دوری ز معصومه تو را دلتنگ کرده 
او هم به فکر جایگاه و مأمن تو
هرشب به امیدی که بابایش بیاید
یک دم نخوابیده به شوق دیدن تو
دوری دختر از پدر سخت است،
برای آدما زندان نسازیم  !!
به اسم دوست داشتن بال پریدن کسی رو نچینیم...
دستبند نزنیم به دستایی که می خوان رویاهاشون رو به دست بیارن..
آدما رو پشت دیوارای بلند شرط و شروط ها، شاید و اما و اگر ها، باید و نبایدامون حبس نکنیم...
آدما رو زندانی اصول و تعریف های خودمون نکنیم، اونقدر که ترس از عکس العمل و قضاوتامون باعث شه هیچ وقت خود واقعیشون نباشن...
به اسم خیر خواهی پای هیچ کسی رو زنجیر نکنیم تو راهی که خودش هیچ علاقه ای به ادامه دادنش نداره...
هر آدمی ب
دیشب خواب دیدم من و مایکل ( بازیگر نقش اول سریال فرار از زندان ) تو یک زندان گیر افتادیم و فرار میکنیم
اول از زندان زدیم بیرون چند تا نگهبان افتادن دنبالمون اونا رو پیچوندیم از یک راه دیگه رفتیم بعد یهو نور افکن ها روشن شدن نور انداختن رو ما طرف از بالا اسلحه گرفت سمت ما ،من گفتم مایکل کارمون تمومه ،مایکل گفت نه ،بعد نگهبان خواست تیراندازی کنه شلیک کرد ولی اسلحه خالی بود جلوتر مایکل خالیش کرده بود
بعد نفهمیدم چی شد بیدار شدم از خواب !!! خیلی خن
پادشاهی وزیری داشت که هر اتفاقی می افتاد، می گفت: خیراست! روزی دست پادشاه در سنگلاخ ها گیر کرد و مجبور شدند انگشتش را قطع کنند، وزیر در صحنه حاضر بود و گفت: خیر است!
پادشاه از درد به خود می پیچید، از رفتار وزیر عصبی شد، او را به زندان انداخت، یک سال بعد پادشاه که برای شکار به کوه رفته بود، در دام قبیله ای گرفتار شد که بنا بر اعتقادات خود، هر سال یک نفر را که دینش با آن ها مختلف بود، سر می بریدند و لازمه اعدام آن شخص این بودکه بدنش سالم باشد . 
وقتی
دردت را که بگویی گویی تکه‌ای از تو جدا می‌شود که حتی استخوانی نیست تا به درد سگ ارباب یا سگ گله بخورد. کلمات حقیرتر و فقیرتر از آن هستند که از دردهای تو بگویند، تو را دست خواهند انداخت، دردهای تو از دستشان خواهد افتاد. در این عیاشی ثانیه‌ها سرکارگرانِ علاف فرمایشات کارفرماهای اعظم را دور سرشان می‌گردانند، سر کارگری که بیکار ‌می‌شود، سر کارگری که سرکار است و حقوق ‌نمی‌گیرد، سر کارگری که حقوق می‌گیرد و اندک اندک می‌گیرد با گیوتین عقربه
باسمه تعالىچله گرفتن رسم خوبیهچهل روز یک عمل شایستهبه امید ثواب و رسیدن به خواسته اى مشروعمثلاچهل روز خواندن زیارت عاشوراالبته بعد از چهل روز اگر بتوانیم ادامه دهیم هم بسیار پسندیده استوالسلام على من اتبع الهدىدعاى فرج یادتان نرود.
در کتاب مفاتیح الجنان برای روز شریف مباهله(بیست و چهارم ذی الحجه) توصیه به اعمال زیر شده است: اوّل: غسل دوّم: روزه سوّم: دو رکعت نماز و آن مثل روز عید غدیر است در وقت و کیفیّت و ثواب و آیة الکرسى که در نماز مباهله است تا هُمْ فیها خالِدُونَ است. چهارم: خواندن دعاى مباهله که شبیه به دعاى سحرهاى ماه رمضان است و من اختیار مى کنم روایت شیخ را در مصباح فرموده دعاء روز مباهله روایت شده است.

ادامه مطلب
حسینا من ز تو شرمنده هستم
غلط کردم که ره را بر تو بستم
اسیر دست شیطان گشته بودم
نمک خوردم نمکدان را شکستم
بگو تا خواهرت من را ببخشد
چرا که قلب طفلانت شکستم
به زندان گنه افتاده بودم
کنون بر خوان احسانت نشستم
نبودم حر ولی گردیدم آزاد
غلام تو شدم آزاده گشتم
دعای مادرت اعجاز کرده
که من از ذلت دنیا گسستم
ادب کردم به زهرا مادر تو
شهادتنامه ام را داده دستم
در آگاهی هیچ حدّی نیست. تمام حدها را ما خود برای خود تعیین می‌کنیم. ما از سر تنبلی آگاهی خود را در قالبی معیّن می‌ریزیم و برای حرکت نکردن حکم‌های معیّنی از جانب خود صادر می‌کنیم و به جهان بیرون نسبت می‌دهیم، سپس آن احکام خودساخته را از بیرون جدّی می‌گیریم و در درون در زندان خودساخته احساس امنیت و راحتی می‌کنیم. چرا که در زندان بودن آسان است. زندانی وهم حرکت دارد، وهم آزادی دارد، وهم وصل دارد و در وهم زنده است. حال آنکه زندان، زندانبان، زند
یک ساعت پیش دلم یهو گرفت خواستم اینجور وقتا هیچی نمی‌تونه دلمو باز کنه مگر خدا.ببینید چی بهم گفت خدای مهربونم :)
سوره انبیا
و ایوب را (به یاد آور) هنگامى که پروردگارش را خواند (و عرضه داشت): «بدحالى و مشکلات به من روى آورده; و تو مهربانترین مهربانانى!» (83)ما دعاى او را مستجاب کردیم; و ناراحتیهایى را که داشت برطرف ساختیم; و خاندانش را به او بازگرداندیم; و همانندشان را بر آنها افزودیم; تا رحمتى از سوى ما و تذکرى براى عبادت‏کنندگان باشد. (84)و اسماعیل
برای اینکه زندگی را بهتر بفهمیم باید به سه مکان برویم:
١. بیمارستان٢. زندان٣. قبرستان
•  در بیمارستان می‌فهمید که هیچ چیز زیباتر از تندرستی نیست.•  در زندان می‌بینید که آزادی گرانبهاترین دارایی شماست.•  در قبرستان درمی‌یابید که زندگی هیچ ارزشی ندارد. 
زمینی که امروز روی آن قدم می‌زنیم فردا سقف‌مان خواهد بود.پس چه بهتر که برای همه چیز فروتن و سپاسگزار باشیم ...
این دایره زندان است، هم قفل شکن هم درزین پنجره بیرون شو، این قصّه به پایان بر زین دانش انسانی جز وهم چه حاصل شدآن دانش بی‌آخر در روح به جا آور بیمار و ملولی باز، در حال نزولی بازبرخیز ز مشت گل، این سایه‌ی خاکستر راحت شو ز فرسایش، این خانه‌ی آلایشسامان تو این جا نیست، پرواز کن از بستر این لحظه چو وابینی هیچ از تو نیاید کارکار از تو نباشد هیچ، بی‌کار شو راهی بر ای یار دو جام آور تا شاد شوم زین هیچصد خاطر ظلمانی هم پاک شود از سر یک آن به رها د
نام کتاب: ورق پاره های زندان
نویسنده: بزرگ علوی (۱۲۸۳ - ۱۳۷۵)
ناشر: انتشارات آذر
نوبت و تاریخ چاپ: احتمالا چاپ اول ،۱۳۷۸، تهران
تعداد صفحات: ۱۶۰ صفحه
اندازه صفحات: ۲۲×۱۵
عکس: ندارد
شابک:   ۹۶۴۹۰۶۶۶۵۹ |   ISBN: 964-90666-5-9
* محل نگهداری کتاب: کتابخانه‌ی هلال احمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه: مطالعه‌ی اول از تاریخ چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ (۱۰:۱۵) ( به جای علی جعفرزاده) تا پنج شنبه ۹۸/۰۴/۲۰ (۲۰:۳۳) 
* محل مطالعه: اتاق کشیک هلال احمر
* معرفی و بررسی کتاب:
این کتاب، خاطر
به نام خدای شنهای طبس

محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که به اتهام قتل عمد
همسرش به قصاص محکوم و با رضایت اولیاء دم از حکم قصاص رهایی یافت، با
تبدیل قرار بازداشت به وثیقه، از زندان آزاد شد.
حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی با اعلام این خبر گفت: با منتفی
شدن حکم قصاص با گذشت اولیاء دم، قرار بازداشت موکل به وثیقه تبدیل با
تودیع آن از زندان آزاد شد.
این وکیل دادگستری مبلغ وثیقه موکلش را
سند ملک به ارزش یک میلیارد تومان عنوان کرد و افزو
ساعت راهمیشه روی ساعت دوازده ظهرتنظیم مینمودکه بگویداکنون زمان مصاحبه باگزارشگران هست.بیشترروزدرحال توئیت زدن درتوئیترونگاه به همه چیزازدورداشت.یکبارنرفته بودعیددیدنی همواره ترس ازجاسوس هانمیگذاشت درست انتخاب کند.اینکه تلفن اوشنودشودوهمه باهمدیگردرسرقت اطلاعات مسابقه داشتنداوراآزارمیداد.اینکه درحریم خصوصی اوشنودی باشدودوربینی باشدکه به سرعت معنی وجلوه بدی ازرفتاراورابه دنیامخابره کندناراحتی معده وسرطان معده اوراشدیدترمیکرد
حمید صفت یکی از بزرگترین دزد ایرانی به خاطر دزدی و قتل پدرزنش و زنش به زندان اوین افتاد حمید صفت تمامی ترک های هنرمندان خوب مونو به اسم خودش تموم کرد
حالا به نطر شما حمید یه رپر یا یه دزد بین المللی?
کسی که ترک های هنرمندان مونو می دزده نباید اصلاً آزاد می شد اصلاً حق حمید نبود و نیست آزادی همیشگی
جنگ بد است حتی اگر خرمشهری آزاد شود که گرفتن به مرگ و راضی شدن به تب است. آزاد کردن شهری که مردمش هنوز آزاد نشده‌اند در واقع رها کردن آن شهر بوده است حتی اگر بگویند آن شهر را دوباره گرفته‌اند. خرمشهر در سالی که گذشت آزادتر شد، هم با خشکسالی هم با سیل اول سالی. این شهر جنگ‌زده و زنگ‌زده با این‌که هر سال خود را یادآوری می‌کند گواه عوام ‌فریب نبودن حاکمانست که طی این سال‌ها هر که سر کار آمد نیامد دستی به سر و روی خرمشهر بکشد تا بگوید خدا آزاد ک
گروه چت آزاد گروه تلگرامی می باشد. که داخل آن گروه چت آزاد است و همه اعضا بدون محدودیت می توانند 
داخل این گروه چت تلگرامی چت کنند.
و گپ بزنند گروه گپ تلگرام  هم در مطلب قبلی توضیح دادیم شما می توانید لینک گروه چت تلگرام را به راحتی در اختیار داشته باشید.
باید وارد کانال گروه تلگرام بشید برای پیوستن به چت آزاد داخل سایت لینکدونی تل برید.
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.
تواضع، غذای ساده خوردن نیست. تواضع، «به وظیفه عمل کردن» است. اگر وظیفه انسان بالای مجلس نشستن است، همین ثواب را دارد. امام در دوره شاه از زندان آزاد شد. خدا رحمت کند برادرم آمده بود امام راحل را در این وضعیت دیده بود. گفت دو تا متکا این طرف و آنطرف امام گذاشته بودند. مردم می آمدند و دست امام را بوسه می زدند! امام دستش را نمیکشید!
ادامه مطلب
توروزای تلخ زندان گاهی دل میمیره از درد
روزائی هست که یه فکری نفسو میگیره ازمرد
اونکه توزندان اسیره گاهی دوست داره بمیره
یادزندگیش میفته بدجوری دلش میگیره
تو روزای تلخ زندان خدابهترین رفیقه
هرتکه چوب یه امیده واسه اونکس که غریقه
تو روزای تلخ زندان دل ورم میکنه از غم
گاهی بایه فکر موذی بخدا میترکه آدم
توسرش هزارو یک فکرتودلش هزارتا درده
اونجابین فکر و قلبها روز و شب جنگ و نبرده
دل میگه اینجوریا نیست فکرمیگه چه خوش خیالی
کی میدونه این که گفت
متن آهنگ عجایب شهر حمید صفت
آزاد شدم خوشحالم ننه ایشالله آزادی قسمت همهآزاد شدم چشمامون تَره ایشالله بیرون دنیا بهترهآزاد شدم بیا بغلم همه جلو رفتنو من أ همه عقبمآزاد شدم بگو به منم من توو حبس بودمو بی خبرم همه عجبنداستان شده همه توو غمن چرا لنگو پاچه های همه رو همنپَ ننه ننه خاک توو سرم ناموسا ناموسم بریز آب پاک رو دستم
ادامه مطلب
بنای
زندان اسنکندر یا مدرسه ضیائیه یکی از بناهای تاریخی شهر یزد محسوب می شود. از
قدمت دقیق زندان اسکندر اطلاعات درستی در دست نیست اما برخی معتقدند بنای زندان
اسکندر مدرسه ای بوده با قدمتی قریب به هشت قرن که درسال 631 هجری قمری توسط ضیاء
الدین حسین رضی بنا نهاده شده و محلی برای تدریس ، میزبانی مجالس بحث و بررسی
علمابوده است. بسیاری از کارشناسان فرضیه زندان بودن این بنا را رد می کنند
ومعتقدند که در گذشته به عنوان مدرسه ، آرامگاه و یا مسجد از آن ا
بنای
زندان اسنکندر یا مدرسه ضیائیه یکی از بناهای تاریخی شهر یزد محسوب می شود. از
قدمت دقیق زندان اسکندر اطلاعات درستی در دست نیست اما برخی معتقدند بنای زندان
اسکندر مدرسه ای بوده با قدمتی قریب به هشت قرن که درسال 631 هجری قمری توسط ضیاء
الدین حسین رضی بنا نهاده شده و محلی برای تدریس ، میزبانی مجالس بحث و بررسی
علمابوده است. بسیاری از کارشناسان فرضیه زندان بودن این بنا را رد می کنند
ومعتقدند که در گذشته به عنوان مدرسه ، آرامگاه و یا مسجد از آن ا
اگر از بازی های کلماتی تکراری خسته شدین پس این بازی همونی که می خوایین.
این بازی از تلفیق چندین بازی وسبک درست شده است و تجربه جدید و دلچسبی رو برای شما به نمایش میگذارد.

فقط نمیشه یک نگاهی انداخت ؟؟ صبر کنید و بیایید ببینیم که چه اتفاقی برای این مرد افتاده !

لینک دانلود بازی از کافه بازار:
https://cafebazaar.ir/app/com.ironwing.wordsstory

داستان:
این بازی کلماتی در مورد فرار مردی از زندان است. او هرگز امیدش را از دست نمیدهد و قصد دارد خود را نجات دهد. استقامت، ر
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Avengement 2019 - یک مجرم رده پایین هنگامی که به عنوان مرخصی از زندان آزاد می‌شود، از دست نگهبانان خود فرار می‌کند و به قصد انتقام نزد افرادی می‌رود که او را به یک قاتل بی‌احساس تبدیل کردند و…
ادامه مطلب

از شرار دوریت سوزان شدمدر کویر غربتم عطشان شدم
باد سرد بیکسی بر دل وزید چون درخت بید در طوفان شدم
قطره های غم ز چشمم میچکد از هجوم قطره ها، باران شدم
بی تو روز من نبیند رنگ خوش در حصار سایه ها پنهان شدم
شب کشیده روی ماهش میله ای غصه دار ماه در زندان شدم
بیقرار و ناشکیبم روز و شبمبتلای درد بی درمان شدم
#مریم_حاج_علیان
من در میان کسانی هستم که با ذات من مخالف اند؛ و بدون آنکه تغییری اساسی در خودم ایجاد کنم به سختی می توانم خودم را با آنان وفق دهم. یک انسان آزاد تا زمانی می تواند در میان جاهلان زندگی کند که بتواند از علایق آنان اجتناب کند. یک انسان آزاد صادقانه زندگی می کند، نه فریب کارانه. فقط انسانهای آزاد برای یکدیگر مفیدند و می توانند دوستی ای واقعی را شکل دهند.
سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد کرج از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد سامانه الکترونیکی ورودی های خروج از Minutes نیمسال آغاز تنها زمان ( ترم متداول سه. سامانه جامع دانشگاه مستقل دانشگاه مستقل اسلامی کرج گروه آموزشی شاهد عراقی سامانه آموزش نسخه عنوان کاربری عنوان کاربری را وارد رمز دوره .
ادامه مطلب

زن نصف شب از خواب بیدار شد و دید که شوهرش در رختخواب نیست و به دنبال او گشت. شوهرش را در حالی که توی آشپزخانه نشسته بود و به دیوار زل زده بود و در فکری عمیق فرو رفته بود و اشک‌هایش را پاک می‌‌کرد و فنجانی قهوه‌ می‌‌نوشید پیدا کرد ...در حالی‌ که داخل آشپزخانه می‌‌شد پرسید:چی‌ شده عزیزم این موقع شب اینجا نشستی؟!شوهرش نگاهش را از دیوار برداشت و گفت:هیچی‌ فقط اون وقتها رو به یاد میارم، ۲۰ سال پیش که تازه همدیگرو ملاقات کرده بودیم ، یادته...؟!ز
سه بار به خوابش رفت و گفت بیا پیش خودم ببین درد هم نداره، سر من رو هم بریدن درد نداشت
*
زندان بود، توی خواب بهش گفت چرا برای دفاع از حرم من نمیای. بیدار که شد شاکی رضایت داده بود و آزاد شد و راهی دمشق شد.
*
همسرش اجازه نمیداد بره، خیلی ناراحت بود، شب عمه سادات به خواب همسرش رفت و گفت چرا نمیذاری سرباز ما بیاد؟
*
می ترسید به او قوت قلب دادند، در بند بود آزادش کردند، دنیا به پایش پیچیده بود، خلاصش کردند
وقتی کسی را دوست داشته باشند موی پیشانی اش را هم
اهم این مذاهب عبارتند از:[1]
1) مکتب حنفی: مکتب ابوحنیفه، نعمان بن ثابت (150-80 هـ ) که به «مذهب حنفی» مشهور است. او در کوفه به دنیا آمده و نزد تابعین و همچنین نزد امام صادق; دانش آموخت و سپس منصب تدریس و افتاء را در کوفه عهده­دار شد.
منصور عباسی از او برای پذیرش پست قضاوت دعوت نموده ولی او نپذیرفته و سرانجام به فرمان خلیفه تا زمان مرگ در زندان محبوس بود. او در فقه و فرائض، به اجتهاد پرداخته و به قیاس و رأی خویش عمل می­کرد. کتابهای «فقه اکبر» و «مسند اب
روز عرفه نهم و عید سعید قربان دهم ذیحجه الحرام را تبریک عرض می نماییم.
خداوند متعال در روز عرفه به 3 مکان و 3 گروه از انسانها، توجه ویژه دارد:
1-­  کربلا و زائران حضرت امام حسین (ع).
2-­  صحرای عرفات (در نزدیکی مکه معظمه) و حجاج بیت الله الحرام.
3-­ هر جا از دنیا که دستی به سوی او بلند شود و دلی بشکند.
براى عید قربان اعمالى چند نقل شده است:
1ـ غسل کردن .
2ـ نماز عید قربان .
3-­خواندن دعاى ندبه .
4ـ قربانى کردن در این روز .
✨﷽✨
✅ ظهور را نزدیک ببینیم 
✍اگرچه ما از تعیین زمان براى ظهور نهى شده ایم اما این بدان معنا نیست که با موضوع ظهور به عنوان واقعه اى دور از دسترس که در آینده اى دور و نامعلوم به وقوع مى پیوندد برخورد کنیم. بلکه باید همواره خود را در چند قدمى ظهور ببینیم و امیدوار باشیم که در زمان حیات خود، ظهور حضرت حجت(ع) را درک کنیم. 
این نکته اى است که از مجموع روایاتى که در این زمینه از ائمه معصومین(ع)، نقل شده استفاده مى شود که ازجمله مى توان به بخشى از دعا
در نصف جهان دگر آبی نیست، آن حوض وسط نقش جهان آبرنگ است، این دوچرخه‌ها که می‌بینی تک جنسیتیست، همه‌اش نیرنگ است‌. ما را مثل رفیقان نیمه راه روی سرمان نریخته‌اند، بیرون از خانه به زندان نبرده‌اند، روی صورتمان اسید ریخته‌اند، در خانه‌ی خویش به زندان برده‌اند. سهم عده‌ای آقا، خان زاده پست‌های مادام‌العمر شد، سهم ما خانم‌زاده‌ها دردهای مادام‌العمر شد. دنیا به ما روی خوش نشان نداد، ما نیز زین پس به دنیا روی خوش نشان نمی‌دهیم. آن که گفت
کتاب "نه" آخرین تألیف حجت الاسلام محمدرضا حداد پور جهرمی است که من به تازگی موفق به خرید و خواندن این کتاب شدم.
کتاب داستان دخترانی را روایت می کند که در دام آزمایشگاه های بزرگ اسرائیل در جزیره ایست که در آنجا از هر قومیت و نژادی می توانید کسی را پیدا کنید ؛ اسرائیلی ها با این هدف که بوسیله ژنوم های انسانی قوی و قدرت مند صهیونیسم ها را مجهز کنند روی این قومیت ها و نژاد های اصیل و بعضا شیعه کار می کردند.
در زندان ها طبق گفته نویسنده برنامه های روت
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
سال
های گذشته که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مجزا از کنکور کارشناسی
ارشد سراسری برگزار می گردید، تنها داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل در
دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می نمودند
ولی از سال 96 که کنکور ارشد آزاد و س

در زمان های گذشته صدور چک بی محل مجازات زندان داشت
و افرادی که اقدام به صدور چک های بی محل می کردند با مجازات زندان روبرو می شدند.

ولی در حال حاضر همه روزه چک های بسیاری برگشت می خورند ولی صادر کننده ی آن ها به زندان نمی افتند.
برخلاف برات و سفته چک نشان دهنده ی طلب شخصی به شخص دیگر نمی باشد.
و همین طور بر اساس قانون تجارت نمی توان برای چک محل در نظر گرفت.

برای استعلام چک صیاد می توانید از اپلیکیشن چک نما استفاده نمایید.

در قوانین قبلی

دانلود سریال فرار از زندان با دوبله فارسی ، کیفیت عالی و حجم کم از سرور های هکس دانلود 
نام سریال : Prison Break – فرار از زندان | ژانر (موضوع) : اکشن ، جنایی ، درام ، هیجان انگیز
سالهای پخش : 2005-2009 | محصول : آمریکا | زبان : دو زبانه ( فارسی ، انگلیسی )
مدت زمان : 45 دقیقه | تعداد فصل ها : 5 | منتشر کننده : bia2film-personal-taste
[دارای امتیاز 8.5/10 از 358,989 رای در IMDB]
.
سازندگان : Paul Scheuring
بازیگران : Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco و…
.
خلاصه داستان : سریال فرار از زندان ، داس
دکتری گرفتن در دانشگاه آزاد همیشه با اما و اگر همراه بوده. بعضی‌ها معتقدند که ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد آن قدر زیاد است که اصلا ارزش ندارد وقتت را تلف کنی، اما برخی هم میگویند که دکتری، دکتری است! چه فرقی دارد دکتری دانشگاه آزاد  باشی یا دکتری سراسری!
آیا دکتری بدون کنکور دانشگاه ازاد هم داریم؟
بله و خیر! در مقطع دکتری دانشگاه آزاد مثل کارشناسی پذیرش دکتری بدون کنکور نداریم و بنابراین این که دانشگاه آزاد دکتری بدون آزمون پذیرش می کند ح
نگاهت مبداء تاریخ انسان است آقاجاننگاهی که قسیم کفر و ایمان است آقاجانخدا با قصه ی پر غصه ی یوسف به ما آموختهمیشه جای خوبان کنج زندان است آقاجاننه آن هارون گرگ، آن نارشیدِ زشت عباسیکه خود هارون تو، موسی بن عمران است آقاجانتقیّه شد سلاحت تا بماند زنده این مکتبکه گاهی ماه، پشت ابر پنهان است آقاجانزمانی ابن یقطین گفت و کلّ راویان گفتندکه این باب الحوایج باب عرفان است آقاجاننه تنها مشهد و قم بوی گلهای تو را دارندکه عطرت منتشر در کلّ ایران است
بعد اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ، داوطلبایی که تو رشته مد نظرشون قبولی نیاوردن ، می تونستن دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رو از سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی sanjesh.org دانلود و رشته محلای مورد نظرشون رو تو فرم اینترنتی انتخاب رشته وارد کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، چون سال قبل تکمیل ظرفیت آزاد برگزار نشد ، احتمالا امسال هم تکمیل ظرفیت حذف باشه و دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد ۹۸ منتشر نشه . اما
احکام محکومیت فعالان کارگری هفت تپه اعلام شد.
جمال‌الدین حیدری‌منش، وکیل سپیده قلیان گفته است شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران آرای متهمان پرونده فعالان کارگری و مدنی مرتبط با مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه را صادر کرده است و موکلش برای اتهام‌های عضویت در گروه غیرقانونی، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی، فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب مجموعا به ۱۸ سال حبس تعزیری محکوم شده که ۷ سال آن قابل اجراست.
اسماعیل بخشی نیز برای مجموعه ا
توی خونه و محیطی بزرگ شدم که نذاشتن ابراز وجود کنم و همیشه نادیده گرفتنم و سرکوب شدم. آره چیزی که توی بچگی ازم گرفتن عزت نفسم بود ریشه همه ی ترس هام همین بود ریشه همه چیزایی که از دست دادم درسم روحیه شادم ارزش ها و چهارچوب های زندگیم.
همه ی چیزایی که توی 18 سالگی داشتم رو ترسِ مورد قبول واقع نشدن ازم گرفت. شدم یه مهرطلب و هرچیزی رو فدا کردم برای اینکه فقط دیده بشم، دوست داشته بشم. چه حیف کردم خودمو دیدی؟ خب لعنت به پدرم بابت حالی که الان دارم. ازم
نرم‌افزار های آزاد مزایای زیادی هم برای عموم مردم و هم برای دوستداران دنیای کامپیوتر دارند. در این مطلب سعی خواهیم کرد به تعدادی از این موارد بپردازیم.اولین مزیتی که به نظر می‌آید کمک به افرادی است که قصد یادگیری برنامه نویسی دارند. برای یادگیری و تسلط روی یک زبان فرد باید برنامه های زیادی را مطالعه کند تا بتواند برنامه خوبی بنویسد و با وجود دسترسی به منبع نرم‌افزار های آزاد این مسئله بسیار آسان‌تر می‌شود.دسترسی به منبع نرم‌افزار همچنی
تمہارے عشق سے خالی ہے جو دل موسی کاظم
 وہ کیسے ہوگا عشق رب کے قابل موسی کاظم

اگر کوئ مسلماں ہے ترے رتبے سے ناواقف
وہ عالم بھی اگر ہو تو ہے جاہل موسی کاظم

شجاعت میں سخاوت میں عبادت میں طہارت میں
نظر آتے ہیں ہر اک رخ سے کامل موسی کاظم

خمینی کوئ بنتا ہے کوئ بنتا ہے نصراللہ
ترا تھوڑا سا عرفاں ہو جو حاصل موسی کاظم

تجھے زندان میں رکھکر بھی یہ زہر دغا دینا
بتاتا ہے ترے دشمن ہیں بزدل موسی کاظم
جو تجھکو اپنا رہبر مان کر طے کرتے ہیں رستہ
وہی پاتے ہیں بس
تو را می خواهم و دانم که هرگز  به کام دل در آغوشت نگیرم تویی آن آسمان صاف و روشن من این کنج قفس مرغی اسیرم ز پشت میله های سرد تیره نگاه حسرتم حیران به رویت در این فکرم که دستی پیش آید و من ناگه گشایم پر به سویت در این فکرم که در یک لحظه غفلت  از این زندان خاموش پر بگیرم به چشم مرد زندانبان بخندم کنارت زندگی از سر بگیرم در این فکرم من و دانم که هرگز مرا یارای رفتن زین قفس نیست اگر هم مرد زندانبان بخواهد  دگر از بهر پروازم نفس نیست ز پشت میله ها هر ص
شوهرم هر وقت دلش می خواد میاد خونه!
خانمی اومده با بچه اش درباره همسرش میگه که ۱۵ سال است ازدواج کردند و جز دو سال اول زندگی باقی زمان ها شوهر گرامی در خونه نبوده.
اولین غیبت ها از یک هفته شروع شده و طولانی‌ترین مورد به ۳ سال رسیده است و در این مدت ۱۵ سال زندگی مشترک، تنها با کلی ارفاق ۶ سال زندگی با هم را تجربه کرده اند.
یه دختر ۱۴ ساله و دختر دیگه ۴ ساله دارند.
شوهر الان تو زندان است و هیچ کسی برای ضمانت وی اقدامی نمی کند. حتی خانواده خودش هم به ن
پذیرفته شدگان پرستاری دانشگاه آزاد ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان شهریه پرستاری دانشگاه آزاد به دانشگاه محل قبولی می باشند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، جدول شهریه پرستاری دانشگاه آزاد از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که میزان هزینه پرستاری دانشگاه آزاد هر ساله 10 الی 15 درصد افزایش میابد .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید : 

www.heyvagroup.com/shownews/5491/شهریه-پرستاری-دانشگاه-آزاد.html
دکتری گرفتن در دانشگاه آزاد همیشه با اما و اگر همراه بوده. بعضی‌ها معتقدند که ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد آن قدر زیاد است که اصلا ارزش ندارد وقتت را تلف کنی، اما برخی هم میگویند که دکتری، دکتری است! چه فرقی دارد دکتری دانشگاه آزاد  باشی یا دکتری سراسری!
آیا دکتری بدون کنکور دانشگاه ازاد هم داریم؟
بله و خیر! در مقطع دکتری دانشگاه آزاد مثل کارشناسی پذیرش دکتری بدون کنکور نداریم و بنابراین این که دانشگاه آزاد دکتری بدون آزمون پذیرش می کند ح
دیوارهای سردزندان حرفهاناگفته دارند
قصه هاازصبروامید بغضها نشکفته دارند
دیوارهاعمریست خودهم اندرحصارخوداسیرند
ازبندیان کهنه هرروزازیکدگر سراغ گیرند
دیوارهای سردزندان پیش از سحر دلشوره دارند
وقتی که مردان درخموشی باحکم قاضی سربه دارند
بودن درآن بن بست گاهی باحکم نامشروع قاضی است
اعدام و ماندن تاهمیشه بی هیچ حق اعتراضی است
انکس که درزندان اسیراست دنیابرایش تیر وتار است
میگذرد ایام عمرش ماهها وسالها درحصاراست
خاصیت زندان چنان است که
اعمال روز اوّل ماه رجب: روز شریفى است و در آن چند عمل است؛ اوّل:
روزه گرفتن، روایت شده: حضرت نوح علیه السّلام در این روز سوار کشتى
شد، و به کسانى که با او بودند امر فرمود روزه بدارند. و هرکه در این روز روزه بدارد، آتش دوزخ به فاصله یک سال راه از او دور می شود.
دوّم: غسل کردن.
سوّم: زیارت امام حسین علیه السّلام، شیخ از بشیر دهّان از امام صادق
علیه السّلام روایت کرده: هرکه روز اوّل رجب حسین بن على علیهما السّلام
را زیارت کند بى تردید خ
امام خمینی(ره)  در اول مهرماه 1281 به دنیا امد. ودر اغاز جوانی به حوزه علمیه اراک رفت.
امام خمینی که رشد انحرافات محمد رضا شاه را دیده بود اولین قدم اشکار خود را در راستای مبارزه با شاه برداشت.
در اولین روز های سال 42 که ساواک به فیضیه حمله کرد امام خمینی با صدور بیانیه ای دوباره مبارزات علیه رژیم ظالم شاه را بر پا کرد.
با سخنرانی عصر عاشورا(13خرداد) امام خمینی اورا دستگیر وبه زندان تهران منتقل کردند  وتا سال بعد در زندان حضور داشتند.
محمد رضا شاه ب
نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامى

♦️پس از انتخاب رشته براى دوره روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعى و پیام نور ، نوبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد مى رسد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سایت رسمى آن به نشانه اینترنتى 
www.azmoon.org
انجام میگیرد.

بعد از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد که شامل هر پنج گروه (ریاضى ، تجربى ، انسانى، هنر و زبان) مى شود و انتخاب رشته مورد نظر ، به سایت مراجعه کنید.

کد ٧رقمى در ذیل کارنامه سازمان سنجش و کد ملى خو
کتاب "شهید روز هشتم" پیرامون زندگی شهید محمد کچویی از مبارزین قبل از انقلاب و اولین رئیس زندان اوین پس از انقلاب که در 8 تیرماه 1360 در زندان اوین ترور و به شهادت رسید سرانجام به بازار کتاب رسید و برای خرید آن می توانید به سایت دیجی کالا در اینجا مراجعه نمائید.
این کتاب نوشته سید مهدی دزفولی در بهمن ماه 1395 در خانه کتاب رونمایی شده بود.

حجت الاسلام مسعود شفیعی کیا از روحانیون جوان انقلابی و رزمنده دفاع مقدس در حوزه علمیه قم است. او که ید طولایی در نویسندگی به خصوص در فضای مجازی دارد اخیرا در دادگاه ویژه روحانیت به زندان محکوم شده است.
من هم بعضی از یادداشت های ایشان را تند و غیر قابل توجیه می دانم.
اما
جای نیروی انقلابی در زندان نیست، دکتر عباسی باشد یا سعید قاسمی یا مسعود شفیعی کیا و .... در دایره گفتمان انقلاب لااقل تحمل دیدگاه مخالف را داشته باشیم. به نظرم خوب است نهادهای
بر اساس قانون جدید مهریه، هیچ کس به‌دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه، زندانی نمی‌شود.
مهریه
به عنوان یکی از حقوق مالی زن در ازدواج است و زن حق  دارد که هر زمان
بخواهد مهریه را مطالبه کرده و مرد مکلف به پرداخت آن است.
به گزارش مجله دلتا، ولی اکثر مردان توانایی مالی برای پرداخت مهریه را
ندارند یا در مواردی، از پرداخت مهریه سرباز می‌زنند، اما قانون در خصوص
مطالبه مهریه  سکوت نکرده و به صراحت از حق زن حمایت می‌کند.

پایان زندان برای مهریه:
بر
اس
داوطلبایی که تو کنکور سراسری مقطع خودشون شرکت کردن و هدفشون انتخاب رشته دانشگاه آزاده ، می تونن با همون اطلاعات کارنامه سازمان سنجش و با استفاده از کد دسترسی به انتخاب رشته آزاد ​، انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو انجام بدن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی تحصیلیکو ، داوطلبا واسه انتخاب رشته کافیه که شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو از پایین کارنامه کنکور بردارن و با اون وارد سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد بشن . کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه
برای آدمی مثل من که راه و رسم خوب فیلم دیدن را مثل خیلی
چیزهای دیگر بلد نیست، حرف زدن در مورد فیلمی مثل رستگاری در شاوشنک یا هر
فیلم دیگری شاید خنده دار به نظر برسد.

اما مسئله این است
که حرف زدن از فیلم چیزی نیست جز پرده برداشتن از افکار و احساساتی که در پس ذهنت
هستند و فیلم آنقدر قدرت دارد که آن ها را برانگیزد و یا آنکه حسی را در تو دگرگون
کند. هر چه فیلمی بیشتر باعث شود فکرهایت برانگیخته شود انگار حظ بیشتری از فیلم
برده‌ای، حداقل برای من این
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی ، حجت‌الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری دستورالعمل آغاز روند اجرایی نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ را به رؤسای استان‌ ها ، واحد ها ، مراکز آموزشی و معاونت آموزش‌ های عمومی و مهارتی ( سما ) دانشگاه ابلاغ کرد .
کلانتری در این دستورالعمل آورده است : « ثبت درخواست‌ های نقل و انتقالات دانشگاه آزاد از تاریخ ۹۸/۳/۱۸ تا ۹۸/۴/۱۸ از طریق سامانه منادا به آدرس www.monada
دانشگاه آزاد تا سال 96 در دو بازه زمانی مهر و بهمن اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می کرد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سال 97 مصوبه ای تحث عنوان عدم برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد منتشر شد از اینرو احتمالا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 98 و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 امسال برگزار نشود و داوطلبان شانش خود را از شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 از دست بدهند .
www.heyvagrou
دریافتعنوان: دعاءحجم: 22.2 کیلوبایت

دعاى روز پنجم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ اجْعَلْنی فیهِ من المُسْتَغْفرینَ واجْعَلْنی فیهِ من
عِبادَکَ الصّالحینَ القانِتین واجْعَلْنی فیهِ من اوْلیائِکَ المُقَرّبینَ
بِرَأفَتِکَ یا ارْحَمَ الرّاحِمین.
خدایا قرار بده در این روز از آمرزش جویان وقرار بده مرا در این
روز از بندگان شایسته وفرمانبردارت وقرار بده مرا در این رو
بعد از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، داوطلبایی که قبول نشدن ، یا از قبولیشون راضی نیستن منتظرن تا دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ منتشر بشه و شانسشون رو مجدد واسه قبولی و ورود به این مقطع امتحان کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، احتمالا دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 98 منتشر نشه ، چون سال قبل تکمیل ظرفیت ارشد آزاد برگزار نشد و به احتمال زیاد هم امسال تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حذف بشه .
ب
سلام 
من رشته م کامپیوتره، کاردانی نرم افزار دارم، میخوام برای کاردانی به کارشناسی it بخونم که دوره کاردانی دانشگاه ملی بودم، فنی حرفه ای، ولی برای کارشناسی شهرمون نداره و خب میخوام برم آزاد ، منتهی مشکلی که دارم اینه که بین دانشگاه آزاد و علمی کاربردی موندم کدوم بهتره ؟ میگن علمی کاربردی یه جوریه، جالب نیستش، از اون ور هزینه آزاد بیشتره ولی مدرکش بهتره، چیکار کنم به نظرتون؟
راهنماییم کنید
مرتبط با دانشگاه آزاد و علمی کاربردی:
آیا اکثر دخ
«١٨٦»وَ إِذا سَأَلَکَ‌ عِبادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ‌ أُجِیبُ‌ دَعْوَةَ‌ الدّاعِ‌ إِذا دَعانِ‌ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَ لْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ‌ یَرْشُدُونَ‌ و هرگاه بندگانم از تو درباره من پرسند(بگو:)همانا من نزدیکم؛دعاى نیایشگر را آنگاه که مرا مى‌خواند پاسخ مى‌گویم.پس باید دعوت مرا بپذیرند و به من ایمان آورند،باشد که به رشد رسند. نکته‌ها: برخى از رسول خدا صلى الله علیه و آله مى‌پرسیدند:خدا را چگونه بخوانیم،آیا خدا ب
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
اطلاعات مهمی در مورد تکمیل ظرفیت
سایتی در مورد تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه آزاد 98
اطلاعاتی د رمورد کنکور سراسری
سایتی در مورد کنکور دانشگاه آزاد 98
ورود به دانشگاه آزاد
سایتی در مورد تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد
اطلاعات مفید تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
داوطلبایی که بعد از اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد قبول نشدن یا از رشته محل قبولیشون راضی نیستن ، می تونن تو تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، چون سال قبل تکمیل ظرفیت برگزار نشد ، احتمالا تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد ۹۸ رو هم نداشته باشیم ولی چون هنوز خبر قطعی در مورد حذف تکمیل ظرفیت آزاد 98 اعلام نشده ، بهتره که داوطلبا پی گیر اخبار و اطلاعیه های مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد باشن .

برای
لحظاتی وجود دارند که گمان می‌کنی زمان بی آن که تو را یادش باشد جلو رفته و دوباره به عقب یا همان عقب‌مانده‌ترین لحظه‌ی آینده یعنی همین حالا برگشته است. درها که بسته می‌شوند، تو را با دستان بسته به اتاقت هدایت می‌کنند. هنوز آن قدر از تو ناز ندیده‌اند که پابند نیاز باشد. آدم‌هایی دارند می‌خندند و مدام چشم تو را هدف می‌گیرند، دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید، قبلا هر چه قدر  این جمله برایت سطحی و عوام‌زده به نظر می‌آمد حالا تلخی‌اش روی سطح
داوطلبان کنکور سراسری که متقاضی تحصیل در رشته پزشکی هستند بعد از اعلام نتایج اولیه و انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 98 خود را آماده انتخاب رشته می کنند . با توجه به اینکه رشته پزشکی هم در دانشگاه های سراسری هم در دانشگاه آزاد وجود دارد داوطلبان می توانند شانس خود را در انتخاب رشته هر دو دانشگاه امتحان کنند . از این رو داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در زمان انتخاب رشته به دنبال میزان شهریه پزشکی دانشگاه آزاد 98 ، شهریه پزشکی ظرفیت
داوطلبان کنکور سراسری که متقاضی تحصیل در رشته دندانپزشکی هستند بعد از اعلام نتایج اولیه و انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 98 خود را آماده انتخاب رشته می کنند . با توجه به اینکه رشته دندانپزشکی هم در دانشگاه های سراسری هم در دانشگاه آزاد وجود دارد داوطلبان می توانند شانس خود را در انتخاب رشته هر دو دانشگاه امتحان کنند . از این رو داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در زمان انتخاب رشته به دنبال میزان شهریه دندانپزشکی دانشگاه آزاد 98 ، شه
متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که در سال ۹۸ که در آزمون این مقطع که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده شرکت نموده اند، می توانند از امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه تاساعت ۲۴ روز شنبه ۵ مرداد ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند
تقویم شیعه
بیست و پنجم رجب
شهادت امام موسی بن جعفر علیهما السلام
در این روز در سال ۱۸۳ هجری قمری بنا بر مشهور امام موسی بن جعفر علیهما السلام، در حبس سندی بن شاهک (لعنت الله علیه) به شهادت رسیدند. به روایت مرحوم کلینی روز شهادت حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام ششم رجب است. هارون ملعون به ظاهر برای زیارت و در حقیقت برای دستگیر نمودن حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام و فرستادن آن حضرت از مدینه به بغداد به مسجد النبی صلی الله علیه و آله آمد.
خلفای ظا
از پیدایش نظریه بازی‌ها در اقتصاد مدت چندانی نمی‌گذرد. این نظریه ابتدا
توسط ریاضیدانی به نام جان نش مطرح شد و بعدها به همین دلیل نیز برنده
جایزه نوبل اقتصاد ۱۹۹۴ شد. نظریه بازی‌ها بر اساس چند مفهوم اساسی کار
می‌کند: تعادل و انگیزه که با کنش انسانی و رفتار وی و همچنین اساس علم
اقتصاد رابطه نزدیکی دارد. از ابتدای مطرح شدن این بحث در اقتصاد،
کاربردهای فراوانی برای آن یافت شده است هرچند که علاوه‌بر اقتصاد موارد
دیگری از علوم مانند سیاست و
نام فیلم: خون و استخوان
ژانر: اکشن – رزمیسال انتشار: ۲۰۰۹
مدت زمان: ۹۳ دقیقه
کیفیت: HD
کارگردان: Ben Ramsey
ستارگان: Michael Jai White, Julian Sands, Eamonn Walker, Dante Basco
زبان: فارسی
خلاصه ی داستان:
یک مبارز سابق که به تازگی از زندان آزاد شده است ، برای عملی کردن قولی که به دوست مرحومش داده بود ، وارد مبارزات زیر زمینی می شود و…
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، انواع وام دانشگاه آزاد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌ توانند از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و بانک ملی وام بگیرند . دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌ توانند هم از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان این دانشگاه و هم از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و هم از تسهیلات منابع بانک ملی ایران بهره‌ مند شوند . 
تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای دانشجو
✳️ #شهید_عبدالله_میثمی
سال ۱۳۳۴ در شهر اصفهان متولد شد. تولد او مصادف با شب ولادت حضرت امیرالمؤمنین (ع) بود. بعد از سپری کردن دوره نوجوانی خود را در مسیر فراگیری دروس حوزوی و روحانیت و طلبگی قرار داد. در سال ۱۳۵۳ به همراه برادر شهیدش (حجت‌الاسلام رحمت‌الله میثمی) و چند تن دیگر از دوستانش، به قم هجرت کردند و در مدرسه «شهید حقانی» ساکن شد و به تعلیم و تربیت و تکمیل دروس دینی پرداخت.
عبدالله که در کنار درس به مبارزه با رژیم نیز مشغول بود و به همرا
گریه های عاشقانه
ناله و اشک شبانه
بی گناهی
کنج محبس
حلقه ی زنجیرها و بند زندان 
ضربه های تازیانه
صورتی از ضرب سیلی
گشته نیلی
از جفا و ظلم هارون ستمگر
گشته زندان قتلگاه مردی از اولاد حیدر(ع)
در عزایش دیده ها تر
باغ دین را بار دیگر هست فصل برگ ریزان
مرغ جان حضرت موسای کاظم(ع)
زخم خورده
پرکشیده از قفس
راهش به سوی آسمان ها
بچه هایش
در مدینه
دست غم برسر
دلی لبریز خون و سینه ها لبریز غصه
شهر سرتا پا عزادادار
چشم های آسمان هم
مثل چشم شیعه خونبار
قدسی
وقتی با اوستای گچ کار  هم صحبت شدم دربین صحبت به او گفتم که دوسال از حوزه را در تهران درس خوانده ام ایشان گفت من هم هفت سال تهران زندگی کرده ام.اوستا مردی بسیار ساده و به شدت معتاد به مواد مخدر بود ومن حرفش را باور نکردم و برای اینکه بدانم راست می گوید یا دروغ چند سوال از شهر تهران از او کردم وبه اوگفتم تا کنون میدان آزادی رفته ای ؟اوگفت نه٬    گفتم توپخانه و ناصر خسرو رفته ای؟اوگفت نه٬  خلاصه هر جای تهران را سوال کردم بلد نبود.  به او گفتم تو که
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد  ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99
اطلاعاتی در مورد ثبت نام آزاد
دانشگاه آزاد 99 و آزمون دکتری
سایتی در مورد ثبت نام کنکور دکترا آزاد ۹۹
اطلاعاتی در مورد کنکور دکترا 
سایتی در مورد دکترا 99 و ثبت نام آن
سایتی در مورد کنکور دکترا ازاد ۹۹
اطلاعات تحصیلی مهم
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .

خبرهای فوری پلدشت-منطقه آزاد ماکو-مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: امسال ۸۷ طرح رونق تولید شامل طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی، زیرساخت طرح های عمرانی و پروژه های تولیدی در این منطقه اجرایی می شود.
به گزارش خبرهای فوری پلدشت، غلامرضا سلیمانی شامگاه دوشنبه در جمع اعضای شورای اداری منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: افتتاح طرح های سرمایه گذاری، ورزشی، گردشگری، معدن، تولید پوشاک، قطعه اول آزادراه ماکو - تبریز و مطالعه ایجاد شهرک صنعتی مشترک با
از پل رد می شویم. درخت های کاج بلند و سرسبز دورادورش را گرفته اند. سرباز ها، تو گرمای تهوع آور ایستاده اند و خشک و رسمی کلاشینکف هاشان را دستشان گرفته اند. امسال نهمیم و دیگر مثل دو سال پیش براشان دست تکان نمی دهیم و لبخند نمی زنیم.
به این فکر می کنم که آخرین بارهاییست که میبینمشان. روزهای عید و پاییز و بهار و زمستان، هروقت که رد میشدیم من بهشان فکر می کردم. به اینکه چه شد که آنجا هستند. خانواده هاشان کجایند؟ ممکن است بابای همین دوستم که کنارم نش
سریال گلپری یکی از سریال های پرمخاطب کشور ترکیه محصول سال ۲۰۱۸ است این سریال در ژانری درام از شبکه شو تی وی ترکیه Show tv ترکیه پخش می شود.
خلاصه داستان سریال ترکی گلپری
بازیگر نقش گل پری، نورگل یشیلچای است که قبلا در سریال گوزل و عشق جزا بازی کرده بود و در ایران هم به دلیل بازی در جن زیبا معروف شده است.
نورگل در نقش مادر زجردیده در این سریال به خوبی ایفای نقش کرده است و مورد تحسین منتقدین ترک قرار گرفته است. او در این سریال نقش یک مادر ستم دیده را
بوسیله گزارش خبرگزاری مهربانی به نقل از نماینده بوشهر، سپهبد خلیل واعظی پیش روی داشت: درون پی اطلاع پاسبان مبنی به خشکی امدن اینکه شرور سابقه داری بوسیله معروفیت «ح. م» پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاکیان و خطا دیدگان قبلی خویشتن را مورد آزار و زحمت استراحت می‌دهد، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت. وی پیش روی کرد: پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی و عملیاتی توسط افسران زنهار عمومی شهرستان دشتستان مخفیگاه وی داخل یکی از روستاهای
متن آهنگ یادته رضا آزاد
Lyrics Music Reza Azad Yadete
ترانه و شعر آهنگ یادته رضا
آزاد
یادته چقدر دوست داشتم یادته چطور ولم کردییادته
تو اون روزایه سخت چجوری رفتی لهم کردی
یادته گفتم به این دنیا نمیشه اعتنا کرد دیدی راحت
همین دنیا تو رو ازم جدا کرد
روزایه اول یادته یادته یادته به هم میگفتیم تا تهش
یادته , یادته ؟!
رفتی نگفتی چه بلایی بعد تو سرم میادشهمش توو
فکر این بودی بعد من کسی بیادش
حالا بگو ببینم اندازه من دوست داره حسودی میکنم بهش
هر چی باشه تو رو د
جواب انتخاب رشته ازاد از طریق سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام میشه و داوطلبا می تونن با استفاده از کد دسترسیشون ، نتایج انتخاب رشته آزاد رو ببینن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد هر سال از طریق مرکز سنجش آزاد و معمولا بعد از نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام میشه .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/871/اعلام-نتایج-انتخاب-رشته-دانشگاه-آزاد.ht
پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای ثبت نام و ادامه تحصیل در دانشگاه محل قبولی ملزم به پرداخت شهریه می باشند . میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یکی از فاکتورهای مهم در مرحله انتخاب رشته می باشد که تاثیر بسیاری در نحوه اولویت بندی انتخاب های داوطلب دارد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد هیوا داوطلبان با بررسی جدول شهریه ارشد دانشگاه آزاد می توانند انتخاب رشته ای درخور توان مالی خود داشته باشند . این شهریه در راستا
در دوران حکومت امام علی (علیه السلام)، به آن حضرت خبر رسید که «ابن هرمه» مامور حکومتی ناظر بر بازار اهواز، مرتکب خیانتی شده است. امام (علیه السلام) پس از اطلاع، به فرماندار خود در اهواز چنین نوشت:
هنگامی که نامهٔ مرا خواندی، ابن هرمه را از نظارت بازار برکنار دار و او را به مردم معرفی کن و به زندانش بیفکن و آبرویش را بریز و به همه بخش‌های تابع اهواز بنویس که من (علی) چنین عقوبتی برای او معین کرده‌ام. مبادا در مجازات او غفلت یا کوتاهی کنی، که نزد
اگر توجّه داشته باشى، مى‌فهمى که من مى‌خواهم از تکیه بر نعمت‌ها و از تکیه برخودت هم فارغ شوى؛ و آن‌جا که در بن‌بست دنیا و ناتوانى و عجز کامل خودت قرار مى‌گیرى، ناامید و متزلزل و یا ملتهب و برآشفته نباشى؛ که در دعاى امین الله مى‌خوانى: «اَللّهُمَّ‌ فَاجْعَل نَفْسى مُطمَئِنَّة بِقَدَرِک». تو آرامش دل من را، در کنار نعمت‌هاى بیرون و قدرت‌هاى درونم نگذار؛ که این هر دو، دنیاپرستى و خودپرستى است. 
من را با قدر و اندازه‌هایى که گذاشته‌اى،
قیمت یورو امروز از ابتدای شهریور در سامانه نیما راه کاهشی را در پیش گرفت، هم‌زمان قیمت این ارز در بازار آزاد نیز افت پیدا کرد با این حال، شکاف بین نرخ یورو در بازار آزاد و بازار ثانویه بیشتر شده و به بالای ۷ درصد رسیده است.
ادامه مطلب
بعد از اعلام نتایج ارشد آزاد و تموم شدن مهلت ثبت نام حضوری قبول شده ها ، دانشگاه ها لیست خالیشون رو به وزارت علوم اعلام می کنن تا از طریق برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 ظرفیت های خالیشون رو پر کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، احتمال حذف تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۸ زیاده ، چون سال قبل به خاطر تصمیم وزارت علوم تکمیل ظرفیت ارشد ازاد برگزار نشد .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles
بعد از اعلام نتایج دانشگاه آزاد اکثر داوطلبانی که در هیچ کد رشته محلی پذیرفته نشده اند یا از رشته محل قبولی خود رضایت ندارند منتظر مرحله ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد یا همان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هستند علی رقم اینکه مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ،  از سال 97 بر اساس مصوبه وزارت علوم حذف گرده است .

www.heyvagroup.com/shownews/5685/تکمیل-ظرفیت-دانش
ما مردمان خاورمیانه‌ایم 
بعضی‌هایمان در جنگ کشته می‌شویم 
بعضی در زندان
بعضی‌هایمان در جاده می‌میریم
بعضی در دریا 
حتی بلندترین کوه‌ها هم انتقام تنهایی‌شان را از ما می‌گیرند 
چرا که ما شغل‌مان "مُردن" است
نشاط حمدان
ترجمه‌ی حمیدرضا ابک
قبل از سال 97 تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با موافقت وزارت علوم و در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شد ، اما سال گذشته مصوبه ای در خصوص منع پذیرش دانشجو از طریق تکمیل ظرفیت صادر شد . بر این اساس احتمالا شاهد حذف تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 خواهیم بود . به نقل از سایت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هیوا در صورت ایجاد تغییرات احتمالی در برنامه های وزارت علوم ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 شان
سلام
 برای آزاد سازی دانش آموز در سناد : 
1-  ابتدا باید از بخش امور دفتری قسمت کلاس های مدرسه دانش آموز از کلاس حذف و خارج گردد. 
2 - سپس در بخش امور دانش آموزان در قسمت لیست دانش آموزان با انتخاب همان دانش آموز گزینه آزاد سازی اجرا گردد. 

⚠️ممنوعیت آزاد سازی دانش آموزی 
 باطلاع کلیه مدیران و مسئولان سناد مدارس می رساند به هیچ عنوان از گزینه آزاد سازی یا تحویل پرونده دانش آموز استفاده ننمایند.
جهت انتقال دانش آموزان از یک آموزشگاه به آموزشگا
آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشکی و میکروبیولوژی را بدون کنکور در تهران و شهرستانها داریم؟
این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون کنکور آزاد تهران رشته حقوق بدون کنکور، میکروبیولوژی و مهندسی پزشکی بدون آزمون و... رشته هایی که برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.
ولی در دوره
مرادی جهانگیری معروف به مرادی روباه درطی حبسش به علت درگیری وشرارت درزندان وتعبیدگاه های سراسرکشورازجمله رجایی شهر.ندامتگاه کچویی.اردوگاه میناب.زندان مرکزی گرمسار.کهریزک وقزل الخصارتعبیدشد..
باوجوداینه مرادی روباه این زندان هاراهمه تعبیدشدولی بازگردن کلفتی وقلدری های خودش رابیشترکرده ولی کمترنکرده...جالب اینجاست که همه قلدری درگیری وشرارت هایی که توسط مرادی روباه صورت گرفته شخصی به اسم فرزادشاهی که یکی ازنوچه های 
مرادی چه درحبس وچه
بعد از اینکه نتایج ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد ، دانشگاه های واسه اینکه ظرفیت های خالشون رو پر کنن از طریق تکمیل ظرفیت ارشد آزاد مجدد پذیرش می کنن تا ظرفیتشون کامل بشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، داوطلبایی که تو رشته محل مورد علاقه شون قبول نشدن می تونن از فرصت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استفاده کنن . سال قبل تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد برگزار نشد و واسه امسال هنوز خبر دقیقی اعلام نشده .

نصب برنامه

توضیحات
صحیفه سجادیه در دوزبان عربی و فارسی به همراه صوت فارسی باقابلیت اشتراک گذاری

شامل تمامی بخش ها به همراه صوت فارسی:

مقدمه‏
1- کیفیت دعاى آن حضرت این بود که پیش از آغاز هر دعا شروع مى ‏کرد به ستایش خداى عزوجل و ثناى بر او و مى‏ گفت

2- نیایش پس از ستایش خدا در طلب رحمت بر رسول خدا صلى الله علیه و آله

‏3- نیایش در طلب رحمت بر حمله عرش و بر هر فرشته مقرب‏4- نیایش در طلب رحمت بر پیروان پیمبران و مصدقین ایشان

.5- نیایش در باره خود و د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه و پروژه دانشجویی effective teacher دنیای فانتزی یه پرنسس کورد Looking for the lost promised time تعمیرات لوازم خانگی در تهران 02154837 i love Ashura میکائیل دوربین مداربسته، مدارس هوشمند محمد بهرامی کتاب تفسیر موضوعی قرآن مکارم شیرازی